Число постраждалих унаслідок ранкового удару російських військ швидкісними реактивними безпілотниками по Сумській громаді зросло до 18, про що в другій половині суботи, 27 червня, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Григоров.
За його словами, РФ атакувала “житловий сектор Сум модифікованим реактивним БпЛА”. “Прицільно – по цивільній інфраструктурі”, – написав він у соціальних мережах.
За даними Григорова, російські удари спричинили руйнування за сімома адресами, пошкодивши багатоквартирні та приватні будинки, цивільний транспорт, а також об’єкти критичної інфраструктури.
П’ятеро госпіталізованих, з яких двоє дітей
У медичних закладах залишаються п’ятеро госпіталізованих, серед яких двоє дорослих і двоє дітей. Найважчі поранення дістала 47-річна жінка, яка перебувала поблизу однієї з багатоповерхівок у момент влучання.
Іншим постраждалим медичну допомогу надали на місці. Тривають роботи з ліквідації наслідків удару. Державна служба з надзвичайних ситуацій показала кадри з наслідками російських ударів по Сумах і роботою рятувальників.