В Укренерго повідомили, чи вимикатимуть світло у понеділок

Завтра, 22 червня, в Україні не планують застосовувати заходи обмеження використання електроенергії.

Про це повідомило Укренерго.

Енергетики закликали використовувати електроенергію раціонально, а користування потужними електроприладами за можливості перенести на денний час — з 10:00 до 16:00.

  • Днями російські війська безперервно обстрілювали енергетичну інфраструктуру Дніпропетровщини дронами та
    артилерією.
  • Перед тим на Полтавщині під обстріл потрапив обʼєкт енергетичної інфраструктури.
Валерій Ступка

Written by

Валерій Ступка

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *